Mieszkanie 2-pokojowe.1 km od Spodka/NOSPR-u.

Mieszkanie idealne dla osoby ceniącej sobie bliskość pełnej infrastruktury miasta.

Na sprzedaż polecamy mieszkanie w Katowicach, przy ul. Modrzewiowej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: sypialni i salonu z wyjściem na balkon.

Lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2.

Dane techniczne mieszkania:

– powierzchnia całkowita mieszkania: 38m2

– budynek z wielkiej płyty

– czynsz: 700zł (ciepła woda, zimna woda, co, fundusz remontowy)

– budynek po pełnej termomodernizacji

– ogrzewanie miejskie

– woda ciepła miejska

– mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku

– balkon z widokiem na Pierwsza Dzielnice

– mieszkanie w pełni wyposażone z AGD

Świetna inwestycja:

Mieszkanie idealne pod inwestycje z wykończeniem pod klucz. Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, w sąsiedztwie m.in Spodka, Centrum Kongresowego, uczelni wyższych, sklepów, przystanków autobusowych i tramwajowych, dworca PKP, dworca autobusowego  oraz wiele innych udogodnień,
Mieszkanie pracujące na najmie krótkoterminowym, które przynosi stały miesięczny dochód w wysokości ok 4000 zł „na rękę”.

Cena:

385 000zł/do negocjacji.

Agent prowadzący:

Kamil Krawczyk

tel: 530 815 968

Zapraszamy Państwa do prezentacji oraz zapoznania się z wnętrzem mieszkania w wirtualnym spacerze, który został dla Państwa udostępniony w ogłoszeniu.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości z możliwością najkorzystniejszego ubezpieczenia nieruchomości. Przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

VillaM. zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.
Zapewniamy pełne zaangażowanie, wiedzę oraz wysoki poziom usług oparty na doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej ŚSRN.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim VillaM. Krawczyk Nieruchomości Marzena Krawczyk.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *