Jak pracujemy?

Jak wygląda współpraca przy sprzedaży?

Naszym klientem jest klient sprzedający i kupujący.
Naszym konikiem są nieruchomości mieszkaniowe, domy, z rynku pierwotnego i wtórnego. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz inwestorem, przy małych i średnich inwestycjach deweloperskich.

Pierwszy kontakt

Przy pierwszym kontakcie, ustalamy wspólnie jakie potrzeby ma nasz klient. Ustalamy powód sprzedaży/zakupu nieruchomości oraz potencjalny czas na jej zbycie lub nabycie. Najważniejszym punktem zawsze i niezmiennie pozostaje cena. Ustalenie jej pozwala na najszybszą realizację zamierzonego celu. Realnie podejmujemy współpracę z klientem, dbając o najwyższy komfort naszych klientów. W naszym portfelu ofertowym znajdą się tylko te nieruchomości, których cena i dokumentacja zostały skrupulatnie przeanalizowane.

Podsumowanie, analiza,
ustalenie strategii marketingowej.

Jako aktywnie działający agenci nieruchomości, wiemy że do tematu sprzedaży nieruchomości należy podejść analitycznie, strategicznie i przede wszystkim indywidualnie. Stawiamy na strategię i plan marketingowy. Omawiamy go z naszym klientem. Dopracowujemy szczegóły i ruszamy do działania.

Działanie, prezentacja,
zamknięcie sprzedaży.

Kiedy powyższe punkty zostaną zrealizowane, przygotowujemy nieruchomość pod kontem obrazu i marketingu. Ponieważ rynek nieruchomości to dziś również sztuka fotografii, korzystamy z usługi home stagera i profesjonalnego fotografa. Dobrze zaprezentowana nieruchomość, to droga do wspólnego sukcesu.

Chcesz Wiedzieć Jak Pracujemy?

Szukasz kogoś komu będziesz mógł powierzyć swoją nieruchomość? Zadzwoń